Gewest Limburg

Werk je in de provincie Limburg? Dan ben je lid van ACOD Limburg.

Contacteer het gewest

Vul dit formulier in en verstuur je vraag of opmerking naar het gewest.

Telefoon
Openingsuren
Maandag tot donderdag:
► 8u-12u &13u-16u30

Vrijdag:
► 8u-12u
  • Koningin Astridlaan 45 , 3500 Hasselt

Gewestverantwoordelijken


Algemeen

Guy Graulus

Intersectoraal secretaris Limburg Tel. 011 30 09 76 guy.graulus@acod.be

Sectoraal

Stefaan T'Jolyn

Sectorsecretaris Spoor Tel. 011 30 09 81 stefaan.tjolyn@acod.be

Stan Reusen

Sectorsecretaris TBM Tel. 0499 19 31 95 stan.reusen@acod.be

Heidi Kruppa

Sectorsecretaris Post Tel. 0479 32 09 06 heidi.kruppa@acod.be

Romain Van Laken

Sectorsecretaris Gazelco Tel. 0473 66 04 64 romain.vanlaken@engie.com

Sinan Oruc

Sectorsecretaris Telecom-Vliegwezen Tel. 0479 68 79 40 sinan.oruc@acod.be

Luc Maes

Sectorsecretaris (federaal) Overheidsdiensten Tel. 0478 24 20 52 luc.maes@acod.be

Gert Gielen

Sectorsecretaris (Vlaanderen) Overheidsdiensten Tel. 0498 05 45 32 gert.gielen@acod.be

Jeroen Deraeck

Bestendig Secretaris LRB Tel. 011 30 09 77 jeroen.deraeck@acod.be

Yves Vannijlen

Provinciaal secretaris Onderwijs Tel. 011 30 09 84 yves.vannijlen@acod.be

Regionaal nieuws